Nabídka pro sponzory

Možnosti vaší prezentace

Při taneční prezentaci skupiny Anifé na různých plesech a dalších prestižních akcích městského a regionálního charakteru je možné umístit vaše logo.

Akce, firemní večírky, plesy

Nabízíme vystoupení dvou nebo více tanečnic orientálního tance a vystoupení profesionální taneční skupiny v počtu 2 až 7 tanečnic. Počet vystoupení je jen na vás. Tanečnice jsou vždy oblečeny v krásných kostýmech a na každé vystoupení mají zvláštní taneční choreografii. Hudbu zajišťujeme vlastní. Rádi vyhovíme zvláštnímu přání nebo požadavku.

Dále nabízíme výuku tance

Potřebujete stmelit kolektiv? Prolomit ledy? Pobavit Vaše hosty? Zpestřit divákům večer? Nabízíme výuku orientální tance. Může se jednat o „klasickou“ výuku, tj. např. v odděleném salonku, pouze pro dámy nebo jen pány nebo pro smíšenou skupinku. Klasické lekce bývají 60ti minutové. Na takovou výuku doporučujeme pohodlný oděv a měkkou obuv nebo tančit naboso/v ponožkách. Další možný scénář: vystoupení a následná krátká výuka Vašich hostů nebo zaměstnanců, kteří zůstávají v civilu. Výuka probíhá na parketu, kde proběhlo vystoupení. Není třeba zvláštní oděv.
Součástí výuky mohou být drobné zábavné hry nebo soutěže.